Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

VÁŠ KLID NA CESTÁCH JE NAŠE PRIORITA

Cestovní pojištění je v dnešní hektické době téměř nutností. Většína dovolených a obchodních cest proběhne bez problémů, ale Murphyho zákony fungují velmi dobře. Proto Vás pojistíme, aby se nic nestalo.

POJIŠTĚNÍ DLE TYPU CESTY

Cestovní pojištění se dělí dle typu Vašich cest. Nejbežnější jsou cestovní balíčky zahrnující 4 okruhy pojistného plnění, které jsou: pojištění léčebných výloh, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu a pojištění storna zájezdu či jiné služby. K tomu některé pojišťovny přidávájí právní pomoc, kompenzaci za zpožděné zavazadlo, úrazové pojištění a jiné. Samozřejmostí je nonstop asistenční služba na telefonu. Pro služební cesty jsou pak připraveny speciální balíčky s možností pojištění zrušení konference, pojištění notebooku nebo např. all risk storno. Pro sportovce nabízíme balíčky s pojištěním rizikových sportů, náhradním zapůjčením sportovního vybavení v případě krádeže, atd. Zajímavé jsou také celoroční balíčky cestovního pojištění, u kterých jsou automaticky pojištění i členové Vaši rodiny na cesty po světě celý rok. Máte tak možnost si koupit pojištění na Vaši dovolenou nebo služební cestu přesně podle Vašich požadavků.

ZASTUPUJEME POJIŠŤOVNY

Allianz pojišťovna, a.s.

Založení společnosti Allianz AG se datuje do roku 1890 v Mnichově a zapsaná byla v obchodním rejstříku v Berlíně pod názvem Allianz Versicherungs-Aktiengesellschaft. Byl to počin dvou pánu, ředitelů zajišťovací společnosti a banky. Společnost začínala s pojištěním v námořní dopravě a postupně se vypracovala v jednu z nějvětších pojišťoven na světě.

Allianz pojišťovna, a.s. je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení v České republice se vypracovala mezi tři největší české pojišťovny.

Cestovní pojištění Allianz pojišťovny, a. s. nabízí klientům

§ Neomezené krytí léčebných výloh v zahraničí (s výjimkou zubního ošetření) bez spoluúčasti

§ Úrazové pojištění

§ Pojištění zavazadel + Krytí rizika zpoždění letu a zpoždění zavazadel v zahraničí

§ Pojištění odpovědnosti za škodu

§ Doplňkové asistenční služby

§ Pojištění stornovacích poplatků, pojištění letenek a jízdenek.

Pojištění storna cesty je možno sjednat v den, nebo nejpozději do 7 pracovních dní od potvrzení smlouvy o zájezdu. Pojištění storna lze sjednat i samostatně.

Pojistné podmínky Allianz (PDF soubor)

Seznam sportů Allianz (PDF soubor)

Příklad: Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu na 8 dní stojí 242,- Kč a dítě do 15 let 121,- Kč za pobyt.

UNION pojišťovna, a.s.

Union poisťovňa, a. s., byla založena v roce 1992 a je jednou z nejzkušenějších pojišťoven na slovenském trhu. Nabízí širokou škálu produktů životního, neživotního a individuálního zdravotního pojištění jak pro individuální, tak i pro firemní klienty. Union je od roku 1997 dceřinou společností největší nizozemské pojišťovací skupiny Eureko B. V. Tato skutečnost umožňuje Unionu čerpat rozsáhlé zkušenosti a know-how ze všech druhů pojištění z více zemí Evropy.

Cestovní pojištění UNION pojišťovny, a. s. nabízí klientům

§ pojištění léčebných výloh v zahraničí

§ asistenční služba

§ pojištění zavazadel včetně opožděného dodání zavazadla leteckou společností a ztráty dokladů

§ pojištění odpovědnosti za škody (škody na zdraví, škody na majetku, náklady na advokáta a náklady na kauci)

§ úrazové pojištění (trvalé následky úrazu a smrt v důsledku úrazu)

§ pojištění nákladů na zásah Horské záchranné služby – platí na území SR v horských oblastech v působišti Horské záchranné služby

ERV pojišťovna, a.s.

Historie pojišťovny začala v roce 1920. Po poválečném znárodnění (pojišťovna přešla pod národní podnik První československá pojišťovna) se na trhu znovu objevila až v roce 1993 v Holandsku jako Evropská Cestovní Pojišťovna. Od 1. října 2012 se přejmenovala na ERV pojišťovna, a.s.

Je vlastněna ze 75% největší dánskou cestovní pojišťovnou Europaeiske Rejseforsikring, 15% akcií vlastní mnichovská Europäische Reiseversicherung (ERV) a zbylých 10% stejnojmenná rakouská cestovní pojišťovna.
ERV Pojišťovna je jedinou specializovanou cestovní pojišťovnou na českém trhu.

Cestovní pojištění ERV pojišťovny, a. s. nabízí klientům

§ léčebných výloh v zahraničí (s výjimkou zubního ošetření) bez spoluúčasti

§ studentské pojištění

§ dlouhodobé pojištění LongPass

§ cestovní pojištění v těhotenství

§ pojištění pro firmy

§ pojištění na lyže

Příklad: Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu na 8 dní stojí 490,- Kč.


Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího pojištění pro Vaši dovolenou nebo služební cestu.