Savudrija 2*, Chorvatsko - Umag

Savudrija, Chorvatsko, Istrie, Umag, 2.9.2017, Polopenze
Savudrija
FM
Termín:
2.9. – 9.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:110376874
2 262 Kč 84 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: village Savudrija
Kategorie hotelu: ***
Popis
Samostatný resort situovaný na výběžku pevniny, na okraji borového lesa s bujnou vegetací, 9 km od centra Umagu. Pláže jsou kamenité, lemované plochými kamennými platy s pozvolným vstupem do moře cca 150 m od apartmánů.
Ubytování
Vkusné apartmány umístěné v zeleni. V komplexu je venkovní bazén s terasou, restaurace, směnárna, sejf, parkoviště, koktejl bar, animační programy. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním příslušenstvím, SAT TV, telefon, balkon nebo terasa.
Sport a zábava
Venkovní bazén s mořskou vodou, animace, mini club pro děti 5-12 let, tenisové kurty s tenisovou školou, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, hřiště na basketball, skatepark. Pronájem některých sportovišť je zpoplatněn.
Typ ubytování
A/4: ložnice se dvěmi lůžky (200x180), obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (190x160) a kuchyňským koutem.
A/6: dvě dvoulůžkové ložnice se samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (190x160) a kuchyňským koutem.
Dětská postýlka na vyžádání (zdarma).
Stravování
Vlastní, možnost dokoupení polopenze.
Cena zahrnuje
Ubytování, pobytová taxa, spotřeba vody a elektřiny, ložní a koupelnové prádlo, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Poplatky a platby na místě – poplatek za psa 10,- eur/den, dětská postýlka na vyžádání (zdarma), pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Autoturist, a.s., IČ 45804800.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším referentem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Toto neplatí v případě speciálních nabídek pro 1 dospělou osobu + 1 více dětí. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Po odeslání poptávky ověříme aktuální dostupnost zájezdu, aktuální cenu a možnosti doplňkových služeb. Jakmile budeme mít vše ověřeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci nebo nabídneme jiný termín. Poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a její náležitosti a pokyny k platbě.

Děkujeme Vám za důvěru.

CA Euroturist
Neckermann agentura

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK