O nás

O nás - Euroturist

Představení společnosti

logo euroturist

Cestovní agentura Euroturist  působí na českém trhu již 23 let, od 3.5. 1994 otevřením agentury v Lipové ulici (Kahan) v Mostě. Začínali jsme jako autorizovaný prodejce zájezdů cestovních kanceláří, kterých tehdy ještě mnoho nebylo. Stejně tak, jak se rozšiřovala četnost cestovních kanceláří a jejich nabídek k cestování, se i agentura rozvíjela a přidávala další služby jako jsou prodej letenek, ubytování, dopravy a dalších služeb napojených na cestovní ruch. Na začátku roku 2009 jsme uzavřeli úzkou spolupráci se společností Thomas Cook, která v Česku provozuje cestovní kancelář Neckermann a stali jsme se tak pobočkou CK Neckermann v Mostě. V roce 2011 jsme se přestěhovali k hlavní třídě města (za “třema sýry”) a v roce 2015 jsme získali prostory v centru města Most, čímž jsme se pro Vás stali přístupnější. Přístupnost je jednou z našich priorit a tak působíme i online pro prodej zájezdů. V roce 2014 jsme také otevřeli pobočku v Praze 7.

Co umíme

Dnes si v agentuře Euroturist můžete zamluvit jízdenku, hotel nebo vstupenku na koncert. Zaslání pěnez svým blízkým službou Western Union, také není problém. K tomu nabízíme rezervace parkování na letištích v Evropě, soukromé transfery, zařídíme letištní salónek, zajistíme seating v letadle. Dále Euroturist zprostředkovává pobytové zájezdy, eurovíkendy, poznávací zájezdy, plavby lodí, lázeňské pobyty nebo zájezdy na hory od stovek cestovních kanceláří pojištěných ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.,. Kromě toho nabízí Euroturist zprostředkování zájezdů německých a rakouských cestovních kanceláří s odlety z Drážďan, Berlína, Vídně, ...

Cestovní agentura Euroturist má také nemalé zkušenosti s cestovním servisem pro business klientelu. Firmám dokáže agentura nabídnout nadstandartní servis s nonstop asistencí. Spolupracujeme nebo jsme spolupracovali se společtnostmi jako je např. TRCZ, a.s., Dataphoto, s.r.o., Sapril a.s., Mikrobiologický ústav AV ČR, Cardo group s.r.o., aj.

iko euroturistAgentura pracuje se stejnými rezervačními systémy, cenami a bonusy jako pořádající cestovní kanceláře. Cena zájezdu je vždy stejná a v mnoha případech i nižší, vzhledem k doplňkovým službám, které dokážeme nabídnout levněji a přesto s velmi kvalitním servisem. Klienti tedy nepřijdou o žádné výhody, které pořádající cestovní kancelář nabízí. Kvalita služeb je zajištěna pravidelnou účastí na vzdělávacích seminářích jednotlivých cestovních kanceláří a osobními výjezdy do prázdninových destinací, kde pracovníci agentury navštěvují ubytovací kapacity, které spolupracující cestovní kanceláře nabízejí klientům v zájezdových produktech..

Cestovní agentura Euroturist se každoročně seznamuje s novinkami na veletrzích cestovního ruchu, např. Holiday World v Praze, ITB Berlin, Dresden ReiseMarkt v Drážďanech apod.

Zakládáme si na vlídném přístupu a flexibilních službách s důrazem na spokojenost zákazníka.