V CA Euroturist můžete platit bitcoinem.

Platba bitcoinem v CA Euroturist

Platba zájezdu či jiné cestovní služby bitcoinem

Ani naše cestovní agentura Euroturist nechce zůstat pozadu a tak přidáváme možnost zaplatit zájezd nebo letenku virtuální měnou Bitcoin. V první fázi, nabízíme platbu bitcoinem pouze za zájezdy, letenky, cestovní pojištění, jízdenky a  za nákup dárkových poukazů na dovolenou. Platba bitcoinem bude probíhat ve spolupráci s firmou BitcoinPay.

bitcoin logoJak to bude probíhat:

Po obdržení objednávky služby, vytvoření rezervace a podepsání např. smlouvy o zájezdu, zašle cestovní agentura Euroturist zákazníkovi e-mail s odkazem na BitcoinPay, kde se Vám objeví částka v korunách a v bitcoinech. Zákazník bude mít 15 minut na převod bitcoinů společnosti BitcoinPay, s kterou máme uzavřenou spolupráci.

CA Euroturist neručí za špatně zadanou adresu peněženky zákazníkem.

Při úspěšném odeslání bitcoinů společnosti Bitcoinpay, obdrží CA Euroturist od této společnosti platbu v českých korunách a následně potvrdí objednáné služby.

V případě odstoupení od smlouvy vrátí CA Euroturist neprodleně celou sumu zpět zákazníkovi v českých korunách. (nepřideme do styku s bitcoinem, vše je v režiji společnosti BitcoinPay). V případě storna zájezdu nebo služby budou zákazníkovi vráceny české koruny dle storno faktury od cestovni kanceláře, dopravce, ubytovacího zařízení nebo cestovní agentury. Všechny informace jako jsou obchodní podmínky a storno podmínky obdrží zákazník před uzavřením smlouvy.

Pracovní doba agentury je Po - Čt od 9.00 do 17.00 hodin a v Pá od 9.00 do 16.00 hodin.

Nevíte co je bitcoin? Podívejte se na video níže: