skupina-dubi
Skupina Dubí
Vedoucí zájezdu:
Jiřina Petrová Tel.: 607 726 856
e-mail: jirinapetrova@seznam.cz

 


Chorvatsko - Povljana - Kemp PORAT

TÁBOR V CHORVATSKU

Termín zájezdu: 12.7.2013 - 21.7.2013

Info:

Skupinka právě vyjela,předpokládaný čas příjezdu je 10,00hod. dopoledne.

Odjezd z Kempu je naplánován 17,00hod.

Včera 17.7.2013 byla skupinka na výletě na vodopádech Krka. Všem se líbilo a všichni jsou v pořádku :)

Předbežný čas návratu bude upřesněn v sobotu v odpoledních hodinách. Předpoklad příjezdu do Teplic je kolem poledne v neděli 21.7.2013

Skupinka v pořádku dorazila do kempu a právě si přebírají stany. (10:00 hodin)

Skupinka úspěšně přejela hranice Rakouska a míří dál do Chorvatska. :) 

 


 

Odjezd je naplánovaný v 16:00 hod.

 Sraz u pumpy Shell u hlavního vlak. nádraží v 15.00 hod.


Doporučené kapesné je 200 - 300,- kun plus cca 20,- euro (cca 150 kun) na výlet.

 

POZOR ZMĚNA: Povlečení a prostěradla nejsou k dispozici, vzít sebou!

 

SEZNAM VĚCÍ NA TÁBOR V CHORVATSKU
 
PŘÍRUČNÍ ZAVAZADLO :
 
Platný cestovní doklad (musí platit 3 měsíce po ukončení tábora tj.do října), kapesné, svačina na cestu a přes den (začínáme stravu večeří), dostatek pití, polštářek, hračka, malá deka, plavky, opalovací krém a něco na převléknutí po příjezdu (bude zde teplo), sluneční brýle, drobné na wc (někde na pumpách se platí 0,50 eur).
 
ZAVAZADLO DO zavazadlového prostoru (kufr nebo cestovní taška pevná) :
 
Trička, triko s dlouhým rukávem, kraťasy, sukně, šaty, ručníky, mikina, tepláky nebo lehké kalhoty, tříčtvrťáky, lehká bunda, malý baťoh na výlety, prostěradlo s gumou, spodní prádlo, ponožky, podložka na pláž nebo ručník, pyžamo, sandály, pevná sportovní obuv (botasky) plátěná sportovní obuv (tenisky), pláštěnka, pokrývka hlavy (šátek, čepice), boty do vody, baterku, hrníček, plátěný šátek, rozpustné vitamíny, knížku, karty, pastelky, papír na kreslení. Do vody: rukávky, míč nafukovací, lehátko, kruh, potápěcí brýle, šnorchl, pantofle, boty do vody ne krosky, starší tričko – použití proti slunci a také do vody, opalovací krém, krém po opalování.
Hygienické potřeby : mýdlo, zubní kartáček, zubní pasta, hřeben nebo kartáč, šampon na vlasy, žínka, kapesníky látkové nebo papírové, kolíčky na prádlo.
 
Komu se dělá špatně v autobusu, tak kinedryl vzít s sebou i na zpáteční cestu.
 
Nedávejte s sebou svému dítěti cennosti (např. náušnice, řetízky z drahých kovů, drahé hodinky, fotoaparáty, elektroniku apod.). Cennosti nelze ukládat na bezpečném místě a za jejich případné poškození či ztrátu si dítě zodpovídá samo. Mezi cenné věci patří i mobilní telefony. Pokud ho má dítě s sebou, neodpovídáme za jeho způsob používání, ztrátu, krádež nebo poškození.

 

 


 

Cena zahrnuje:

dopravu busem (Teplice - Povljana - Teplice), ubytování ve 4-6 lůžkových stanech (K vybavení stanu patří matrace, přikrývka, polštář, stůl a židle - vše podle počtu obyvatel.), plnou penzi (kontinentální) + pitný režim, komplexní cestovní pojištění Allianz, služby delegáta, pojištění proti úpadku