STOMP v Praze

STOMP

Pro velký ohlas se 20.listopadu vrátí do Prahy světoznámí STOMP!

Šest jejich představení ve dnech 20.-24.listopadu bude opět hostit Kongresové centrum Praha.

STOMP v Praze

STOMP nemá slov, přesto každý tomu porozumí. Má to malou nebo žádnou melodii v tradičním slova smyslu, takže nezáleží na tom, jestli váš vkus v hudbě je jazz, klasika, taneční hudba nebo pop. STOMP je o rytmu, který je společný pro všechny kultury. Každý zná rytmus, i kdyby jen z tlukotu svého srdce - to je základem veškeré hudby.

Úchvatná taneční show ve strhujícím rytmu, který členové souboru vytvářejí za pomoci těch nej(ne)představitelnějších věcí, které nás obklopují v každodenním životě – popelnic, košťat, kuchyňských dřezů, zapalovačů, krabiček od sirek, plechovek, žídlí.... Tak lze jen stručně charakterizovat jedinečnou podívanou, kterou nabízí každé vystoupení tohoto dvanáctičlenného souboru. Show, která stírá jazykové bariéry i kulturní odlišnosti a jednadvacet let slaví obrovský úspěch po celém světě.

Existuje několik STOMP skupin po celém světě. Každá skupina má svůj vlastní styl, vlastní pocit: je to proto, že i když je pevná a řízená choreografie, je zde velký prostor pro každého umělce prosvitnout.

Ukázka STOMP na YouTube.

kategorie cena
1. kategorie Místa k sezení Předprodej
1 450,00
2. kategorie Místa k sezení Předprodej
1 250,00
3. kategorie Místa k sezení Předprodej
990,00
ZTP/P + doprovod Místa k sezení Předprodej
990,00

Vstupenky v prodeji v agentuře. Kontakt Euroturist

Planek kongresoveho centra 

 

 

Eventim-STOMP