Student Agency info

Student Agency info

17.9.2014

Od 12.9.2014 dochází ke změně zastávky ve Frankfurtu z Stuttgarter str. 25-35 na Pforzheimer Straße.

9.9.2014

Od 7.9.2014 dochází ke změně zastávky v Bredě, kdy se původní zastávka, která byla umístěna na ulici Stationsweg (Breda-Stationsweg, Cs Internationale Bushalte), přesunuje na nově postavené centrální nádraží. Zastávka a nádraží je na nově vytvořené ulici „Gravinnen van Nassauboulevard“ (na ulici Gravinnen van Nassauboulevard se dostanete z ulice Belcrumweg).
 
Od 7.9.2014 zastavují autobusy opět na původní zastávce v Budapešti, Könyves Kálmán körút MHD č. 901.

2.9.2014

Od dnešního dne již opět zastavuje Student Agency na ulici Conradstraat v Rotterdamu.

29.8.2014

Dnes jsme obdrželi novou informaci z Budapeště ohledně přesunu zastávky. Práce na zastávce, na kterou se měla Student Agency od 1. září přestěhovat, nejsou bohužel dokončeny. Do odvolání budou autobusy stále zastavoval na zastávce Könyves Kálmán k., u AN Népliget, mezi zastávkami MHD č. 103 a 254 E.

27.8.2014

Od 1. září 2014 bude v Hannoveru otevřeno nové autobusové nádraží (ZOB Hannover). Prostory nového autobusového nádraží se nachází přímo na na ulici Rundestraße, hned vedle starého autobusového nádraží, cca 300 m, 1 minuta pěšky.
 
Od dnešního dne, 27. 8. 2014 dochází k dočasnému přesunu zastávky v Rotterdamu, kdy se původní zastávka, která byla umístěna na ulici Conradstraat, přesunuje na ulici Weena 689. Popis dočasné zastávky Rotterdam, Weena 689: - vzdálenost od původní zastávky je cca 280 m, 3 minuty pěšky - jedná se o zastávku MHD - u zastávky se nachází restaurace ENGELS
 
Od 1.9.2014 bude opět Student Agency zastavovat na původní zastávce v Budapešti, Könyves Kálmán körút MHD č. 901.
Dříve: od 1.4.2014 se zastávka přesunula do prostoru mezi zastávkami MHD č. 103 a 254, Könyves Kálmán k., u AN Néplige (platnost stále do 31.8.2014).

01.07.2014

Cestování dětí na mezinárodních linkách
• samostatně cestující dítě může cestovat pouze ve věku 10-17 let, ale musí být vybaveno plnou mocí - v případě, že má zpáteční jízdenku, je nutné mít plnou moc pro každou cestu
◦ samostatně cestující dítě ve věku 10-14 let včetně musí mít plnou moc a musí také využít dospělého tarifu
◦ samostatně cestující dítě ve věku 15-17 let včetně musí mít plnou moc a může využít slevu na tarif do 26 let či ISIC
• dětský tarif má dítě právo využít i pokud cestuje s dospělou osobou v tarifu First Minute či Last Minute - důležité je, že má doprovod osoby starší 18-ti let
• pokud jede dítě s dospělou osobou jednosměrně a dospělá osoba zakupuje zpáteční jízdenku, dítě má nárok na tarif dítě a dospělý má zase nárok na zpáteční slevu
Přeprava jízdních kol na mezinárodních linkách
• jízdní kola doporučujeme zakoupit předem, v tomto případě klientům přepravu garantujeme
• počet přepravovaných kol v autobuse je omezený
• jízdní kola lze na mezinárodních linkách přepravovat pouze pokud jsou složená a zabalená
 

FAQ

Kreditová jízdenka

K vytvoření kreditové jízdenky potřebujeme znát celé jméno a e-mail na koho bude vystavená. Minimální částka na dobití kreditu na pobočce Student Agency v CA Euroturist je 300,- Kč. Po vystavení kreditové jízdenky si zákazník nechá na stránkách jizdenky.studentagency.cz zaslat heslo pro přihlášení. S číslem kreditové jízdenky a heslem se přihlásí a z kreditu rezervuje jízdenky. Kredit lze kdykoliv dobít na internetu, převodem z účtu nebo u nás v CA Euroturist. Počet rezervací je omezen pouze výší kreditu. Storno do 30 minut před odjezdem je zdarma. Po vytvoření a zaplacení rezervace stačí stewardovi ukázat číslo kreditové jízdenky.

Otevřená jízdenka

Otevřená jízdenka je jízdenka, která není vystavena na konkrétní trasu, datum a čas. Je to vlastně předem zaplacený kredit, za který si zákazník nakoupí pomocí sms, internetu nebo na pobočce požadovanou cestu. Rezervovat Otevřenou jízdenku lze až do 5 minut před odjezdem! Rezervace lze bezplatně zrušit nejpozději 30 minut před odjezdem spoje (15 minut u vlakových spojů). Zbylý kredit lze využít na další rezervace nebo si nechat proplatit na prodejním místě nebo vrácením na účet, pokud byla transakce hrazena platební kartou.

Pevná jízdenka 

Pevná jízdenka je jízdenka zakoupená na konkrétní trasu, datum, čas a místo v autobuse nebo vlaku. Storno jízdenky je vždy zpoplatněno min. 10%.